Peníze.cz Finmag

Investiční projekt největšího finančního portálu v Česku peníze.cz
a webu pro podnikatele Finmag.cz.
Chcete tu být také?

Partners

Finančně poradenská společnost Partners byla založena v roce 2007. Postupně se transformovala na finanční skupinu, pod kterou spadají instituce Partners investiční společnost, penzijní společnost Rentea, nemovitostní fond Trigea a životní pojišťovna Simplea. Nyní připravuje vlastní banku a expanzi do zahraničí. V České republice má přes 540 tisíc klientů.

Typ produktu
finanční poradenství, investice do podílových fondů, penzijní spoření, pojištění
Výše investice
od 500 korun
Přes platformu zainvestováno
28 miliard korun
Více

Související články

DIP je super produkt, lidem umožní zajistit se na stáří, říká šéfka investiční společnosti

Investice dokážou vydělávat zajímavé peníze i v dobách, kdy to s ekonomikou nevypadá nejlépe. Hodnocení loňského roku v podání Lucie Simpartlové, ředitelky Partners investiční společnosti, ukazuje, že se Češi konečně přestali bát. A taky že stát po letech tápání pustil do světa nástroj, který dlouhodobé investování podpoří.

Mladí chtějí být rychle miliardáři, proto chybují, říká investiční stratég Mašát

Povědomí Čechů o investování se v posledních deseti letech zlepšuje. K investování ale velkou část z nich přiměla až vysoká inflace. „Při nulové inflaci je i běžný účet dobrá investice. V současnosti ale lidé ztrácejí, i když mají prémiový vklad s výnosem šesti procent. Investování je dnes nutnost,“ říká ve Finmag podcastu Martin Mašát, ekonom a investiční stratég finanční skupiny Partners.

Škola pro podnikání i profesní růst. Jak vypadá práce finančního poradce

Každý působí v jiném oboru, ale dvě věci mají společné. Všichni jsou úspěšní a v určitých etapách svých životů podnikali ve finančně poradenské společnosti Partners. Projekt Miliardy v pohybu dává nahlédnout do zákulisí této práce.

Pro získání bankovní licence do konce roku uděláme maximum, říká Borkovec

Finančně-poradenská společnost Partners už rozjela vlastní pojišťovnu, penzijní společnost i nemovitostní fond. Teď řeší dosud nejambicióznější projekt: vlastní banku. Kdy by mohla být a v čem bude jedinečná? Detaily se dozvíte v dalším Finmag podcastu, tentokrát s Petrem Borkovcem, generálním ředitelem a jedním ze zakladatelů Partners.

Nabídnou krypto i běžné banky? Úplné sci-fi to být nemusí

Pokud chcete v bankovnictví a ve financích zvednout odborníky ze židle, zeptejte se jich, co si myslí o kryptoměnách. Pravděpodobně nedostanete ani krátkou a ani pozitivní odpověď. Čím to ale je, že se v drtivé většině setkáte s velmi negativním pohledem?

Račte si sundat růžové kryptobrýle, vaše aktiva můžou shořet jako papír

Kryptoměny a na ně navázaná aktiva můžou uchovat hodnotu vašeho majetku. Můžou ji znásobit. A taky můžou shořet jako papír. Nejsou spoření a nejsou investice. Jsou spekulace.